Akūta vīrusa saslimšana – grippa

Slimnieks, 83 gadi, vīrietis, akūtā slimība, grippa.

Slimnieks smagā stāvoklī,lietoja vairākus preparātus, kamēr organisms atjaunojās. Slimiba sākas ar klepu, kakla klepu,diezgan izteiktu un traucējošu. Sakara ar to slimnieks saņēma COCCUC CACTI 200.

Pēc preparāta  ar klepu kļuva labāk, bet vispārējā pašsajūta pasliktinājās, slimnieks iekrita praktiski pus-komā, neēda 2 dienas,nedzēra,nespēks, bet klepus turpinājās. Uz šo stāvokli slimnieks saņēma BRYONIA 200, pēc kuras parādījās slikta dūša un šajā situācijā slimnieks iedzēra SEPIA 200.

Nakts bija briesmīga , nespēks izteikts, grūti atvērt acis, slimnieks saņēma GELSEMIUM 200, bet pašsajūta neuzlabojas.Nākamā dienā iestājās nespēja kustēties, trokšņi plaušās,bezspēks 3, miegainība,nedzer,atraugas pie kustībām, negribēja sarunāties, klepojot galvas sāpes,grib turēt acis aizvērtas, fotofobija, aukstums ķermeņa priekšpusē, aukstas rokas.

Analizējot gadījuma simptomus “VITULKAS-COMPAS” sistēmā izvirzījās divi preparāti  GELSEMIUM ,PHOSPHORICUM ACIDUM. Tā kā GELSEMIUM jau tika lietots un reāli nemainīja pašsajūtu, tika nozīmēts PHOSPHORICUM ACIDUM 1000.

Pēc kura pacientam kļuva vieglāk, viņš pat paēda, bet vakarā atkal kļuva smagāk, negribēja runāt, nespēks, klepus, spēki pazūd, apziņa mazinās atkal negrib dzert un ēst.

KĀDS BŪS JŪSU NOZĪMĒJUMS?KĀ IZGLĀBT SLIMNIEKU?KĀPĒC IZVEIDOJĀS TĀDA SITUĀCIJA? Ja Jūs zināt labi Materia Medica un homeopātijas teoriju, tad spēsiet atbildēt uz šiem jautājumiem.

Comments are closed.