Neprofessionāļiem

Cienījamie pacienti un citi interesenti!

Klasiskās homeopātijas centrs sniedz jums iespēju piedalīties semināru ciklā par homeopātiju un visu, kas saistīts ar šo neparasto ārstēšanas metodi. Semināri tiek rīkoti, lai popularizētu vienu no svarīgākām terapijas metodēm, kā arī lai izskaidrotu plašākai auditorijai homeopātijas terapijas jēgu un nepieciešamību.

Šajā lekciju ciklā tiks nolasītas svarīgākās tēmas par homeopātiju un cilvēka būtību.

  • Visa cikla garumā klausītāji uzzinās daudz vairāk par sevi, par ģimeni, par attiecībām: vīrietis – sieviete, māte – bērns, tēvs – bērns.
  • Kā veidojas slimības, no kura momenta organisms tiek uzskatīts par saslimušu. Kas ir slimības cēloņi un kā tos novērst. Par labāko risinājumu slimības laikā. Kā saglabāt veselību, kas ir veselības mērs.
  • Homeopātijas terapijas likumi. Ko svarīgi zināt vecākiem par terapiju, kā uzvesties terapijas laikā. Kā rīkoties akūtos gadījumos un kā rīkoties hroniskos gadījumos.
  • Kā homeopātiju mājas apstākļos var palīdzēt traumu gadījumā. Homeopātiskās aptieciņas nozīme ģimenē.
  • Homeopātija un mājdzīvnieki.
  • Atkarības alkoholisms, narkotikas.
  • Depresijas, kā tās atpazīt.

Un daudzi citi jautājumi, kuri radīsies jums – klausītājiem un interesentiem!

Lekcijas lasīs profesionāļi homeopātija – Klasiskās homeopātijas centra ārsti, kā arī kolēģi no citām homeopātiskām praksēm ar lielu pieredzi homeopātijā. Tiks pieaicināti arī pieredzējuši lektori no citām valstīm specializētos virzienos homeopātijā (kardioloģija, ginekoloģija, psihiatrija u.c)

Mūsu centra telpas nav plašas, līdz ar to klausītāju skaits būs ierobežots. Lekcijas būs lasītas vienkāršā valodā un būs saprotamas ikvienam klausītājam.

Lekciju maksa veidosies no organizatoriskajām izmaksām, tāpēc tā nebūs augsta, izņemot gadījumus, kad seminārus vadīs vieslektori no ārzemēm.

Šāds tematisku lekciju cikls neprofesionāļiem par homeopātiju tiek veidots pirmo reizi Latvijā, ar cerību, ka homeopātijas jēga kļūs daudz saprotamāka.

 

KLASISKĀS HOMEOPĀTIJAS CENTRS AICINA PIEDALĪTIES  SEMINĀRĀ “HOMEOPĀTIJAS PAMATPRINCIPI. PIEAUGUŠAIS UN BĒRNS. II DAĻA.”

Semināra ilgums 4 stundas ar 30 min tējas pauzi.

Semināru vadīs ārste homeopāte neiroloģe Tatjana Pokatova  (25 gadi praktiskā pieredze homeopāta praksē) un Deniss Oļeiņiks (6. kursa students RSU un pēdējā kursa students Starptautiskajā  Klasiskās Homeopātijas Akadēmijā prof. Dž.Vitulkasa  kursā)

 Šajā seminārā turpināsim uzsākto  sarunu par homeopātijas terapiju, par slimību un par veselību. Izrunāsim par pieaugušā ietekmi uz bērnu (drīzāk pieskarsimies šai plašajai tēmai) un parādīsim, kā pieaugušais var ietekmēt bērna patoloģijas veidošanos.

-KĀ VEIDOJAS SLIMĪBA UN KĀDĀ VEIDĀ VAR ATGŪT VESELĪBU.

-FAKTORI, KURI IETEKMĒ SLIMĪBAS VEIDOŠANOS

-FAKTORI, KURI UZBUDINA SLIMĪBU

-FAKTORI, KURI NOTUR UN VEIDO VESELĪBU

-ATTIECĪBAS. PIEAUGUŠĀ IETEKME UZ BĒRNU.

-KĀ IEDARBOJAS HOMEOPĀTISKĀ TERPIJA

-KĀ IEDARBOJAS  MEDIKAMENTOZĀ TERAPIJA

-HOMEOPĀTIJAS IESPĒJAS – UZSKATĀMS PIEMĒRS  UZ VESELĪBAS MODEĻA.


“CILVĒKA IMUNITĀTE, KAS TO STIPRINA UN KAS TO GRAUJ”
 

Semināra ilgums 3 stundas ar 15 min tējas pauzi.

Semināru vadīs ārste homeopāte neiroloģe Tatjana Pokatova  (25 gadi praktiskā pieredze homeopāta praksē) un Deniss Oļeiņiks (6. kursa students RSU un pēdējā kursa students Starptautiskajā  Klasiskās Homeopātijas Akadēmijā prof. Dž.Vitulkasa  kursā)

Seminārā tiks pasniegta informācija par cilvēka imunitātes sistēmu kopumā, imunitātes vājas vietas, ka arī faktori kas mērķiecīgi iedarbojās uz imunitāti. 


 

SEMINĀRA TĒMA:

DAŽI   HOMEOPĀTISKIE PORTRETI UN VIŅU ĪPAŠĀS GARŠAS.

VAIRĀK PAR HOMEOPĀTISKO APTIECIŅU.

 

SEMINĀRA PLĀNS:

1.Dažu homeopātisko preparātu būtība.

2.Dažu homeopātisko polihrestu īpatnības.

3.Dažu homeopātisko preparātu garšu izjūtas.

4. Svarīgākais sūdzoties ārstam.

5. Kā izvēlēties preparātu ja nepieciešama steidzīga palīdzība.

6. Atbildes uz jautājumiem.


Informācija par sekojošiem semināriem tuvākajā laikā varēsit atrast mūsu mājas lapāwww.homeopathy.lv, kā arī piedāvājam interesentiem to izsūtīt uz e-pastu.

Comments are closed.