Professionāļiem

 

«E-Learning» programma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daudzi ārsti Latvijā interesējas par to, vai mūsu valstī ir iespēja saņemt zināšanas par homeopātiju un iegūt diplomu. E-Learning ir unikāla apmācības programma. Pateicoties, E-Learning jūs saņemsiet kvalitatīvas zināšanas un sertifikātu, kurš tiek augsti vērtēts visā pasaulē . Starptautiskā Klasiskas Homeopātijas Akadēmija, kura atrodas Grieķijā sniedz E-Learning programmu. Apmācības kurss notiek online veidā angļu valodā, ja ir nepieciešams tiek nodrošināti subtitri. Lekcijas lasa Džordž Vitulkas. Pamatojoties uz veselības līmeņu teorijas Džordž Vitulkas iemācis jūs pareizi veikt pacienta aptauju, pareizi izvelēties preparātu un izārstēt pacientu.

Apmācības laikā jums būs iespēja sekot līdzi Džordža Vitulkasa pacientu slimības gadījumiem, tiks paradīta gadījuma analīze, preparāta nozīmējums un ārstēšanas rezultāti.

Apmācība iekļauj sevī 750 st., no kurām 150 st. ir klīniskā prakse. E-Learning ilgst 2 gadus, beigās jums būs iespēja nolikt eksāmenu un saņemt sertifikātu.

Klasiskās Homeopātijas Centrs Latvijā dod iespēju E-Learning apmācību grupās. Pieredzējuši ārsti un Džordža Vitulkasa studenti palīdzes apgūt materiālu, atbildēs uz jūsu jautājumiem un padalīsies ar savu pieredzi.

 

 

 


 

Tālākizglītības kursi “Mentālās slimības un to  ārstēšana ar homeopātiju”

 

 

LU Ģimenes veselības izglītības centrs un Klasiskās Homeopātijas Centrs aicina piedalīties starptautiskā Klasiskās Homeopātijas tālākizglītības kursā “Praktiskā homeopātija”, LU Raiņa bulvārī 19, 415. auditorijā, Rīgā, Latvijā.  

Tālākizglītības kursu “Mentālās slimības un to  ārstēšana ar homeopātiju” vadīs homeopātijas pasniedzējs ārsts homeopāts, psihiatrs Vangelis Zafeiriou, M.D.  no Grieķijas.

Kursā tiks izskatīti šodien aktuālie mentālās veselības jautājumi un homeopātijas terapijas iespējas slimnieku ārstēšanā. Seminārs būs svarīgs gan iesācējiem gan pieredzējušiem ārstiem, gan profesionāļiem, gan ārstiem ar šauru specializāciju. Homeopātija ir  plaši pielietojama terapijas metode ar iespēju ārstēt arī  smagas  mentālas  patoloģijas. Piedaloties šajā seminārā varēsiet iepazīties ar Klasiskās Homeopātijas  terapijas rezultātiem redzot reālus slimības gadījumus , kā arī  dziļāk izprast kā  izvēlēties labāku terapijas ceļu. Pasniedzēja bagātā profesionālā  pieredze būs ļoti noderīga jūsu praktiskajā darbā. Seminārā varēsiet arī papildināt zināšanas par jau labi zināmiem homeopātijas preparātiem, kā arī noklausīties svarīgo par maz pielietojamiem preparātiem.  

Īsi par pasniedzēju:

V. Zafeireou  ir labi pazīstams homeopātijas pasniedzējs Eiropā. (Grieķijā, Vācijā, Horvātija, Turcijā, Somija, Itālija un citās). Strādā pilnu laiku ka ārsts homeopāts no 1983 gada. Viņa galvenā pozīcija pasniegt homeopātiju augstā līmeni, lai tā būtu pareizi izprasta  ārstu un homeopātijas praktiķu vidū.

2004. gadā V. Zafeiriou ir dibinājis Klasiskās Homeopātija skolu Atēnās, kuru vada un kurā pasniedz jau 12 gadus. Viņa zinātniskie  darbi  ir pazīstami  homeopātiem visā pasaulē, ar savu pieredzi ārsts ir dalījies vairākos LMHI kongresos. Balstoties uz savas pirmās profesijas pamatiem, V. Zafeiriou ir pievērsis lielu uzmanību mentālās veselības problēmām, to diagnostikai un ārstēšanai ar S.Hanemana Klasisko Homeopātiju. V.Zafeiriou ir arī  amatpersona: Klasiskās Homeopātijas  asociācijas prezidents Atēnās un

Atbildīgā persona  homeopātijas izglītības jautājumos Grieķijā (ECH), Atēnās pasniedzējs veic arī pētniecisko darbu , pašlaik izmēģinot  jaunu preparātu kopā ar studentu grupu.

Kurss notiks angļu valodā ar tulkošanu krievu valodā.

 


 

Semināri professionāļiem Klasiskas Homeopātijas Centrā

 

Comments are closed.