Akūta vīrusa saslimšana – Dr. Tatjana Pokatova

Slimības vēsture vēstulē. Akūta vīrusu slimība, 68 gadus veca sieviete.

Labdien! Rakstu manas mammas vārdā.
Viņā arī ir saslimusi, laikam no bērniem inficējās. Nedēļu pērn sāka salt. Stipri sāka sāpēt kauli –mugurkauls, abas kājas, īpaši labais augšstilbs. Slikta dūša, sāpēja vēdera lejas daļa. Iekaisa smaganas, nespēja lietot protēzes. No rīta sāp acis un niez. Naktis slikti guļ-salst, guļ drēbēs un ietinās segā. No rīta nespēks un svīšana, sasildās. Svīst viss ķermenis. Agrāk gulēja embrija pozē, bet tagad gribās gulēt uz muguras! Jo savādāk tiek nospiestas ausu ļipiņas. Miegainība un nespēks visu dienu. Gribās gulēt vienatnē un klusumā. Divas dienas bija temperatūra 38 C, pēc tam 37 C, pašlaik nav temperatūras, bet visi simptomi ir palikuši. Viņu moka sauss kakla klepus, plēsošs. Šodien sāka atklepot gļotas. Klepo visu dienu, naktī mazāk, kaklā grauž. Sejas krāsa bāla, pelēka. Sausas lūpas, lobās. Neko negrib dzert, bet dzer jo tā pareizi. Kuņģī nepatīkama sajūta, īpaši pēc ēšanas, mutē nepatīkama garša, viss ir negaršīgs. Nekur negribās iet. Ārā nāk drebuļi, paliek sliktāk. No rīta ir labāk, īpaši ja saule un sals, sliktāk mitrā un drēgnā laikā. Vispār ļoti viegli sakaitināma. Kaitina bērni. Grib visus pamācīt, visi dara nepareizi. Jūtās nelaimīga. Šodien mugura sāp mazāk, tikai ikri īd kreisajā kājā. Paldies! Gaidām rekomendācijas!

 

Pacientes atbilde nākamā dienā pēc preparāta lietošanas – viena deva.


Labdien!
Pēc preparāta mammai tūlīt parādījās karstuma sajūta no galvas līdz kājām. Kājas bija ļoti siltas, ko sen jau nebija sajutusi. Nācās izģērbties, Jo bija karsti. Seja kļuva rozā krāsā. Naktī nevarēja iemigt, jo stipras griezošas sāpes sajuta sāpīgās (agrāk) vietās. Uzreiz sagribējās dzert siltu, un viņa piecēlās un nesajuta vairs to briesmīgo vakardienas sāpi kājā. Galvā pakauša rajonā bija punktveidīgas durošas sāpes un nelielas sāpes pieres rajonā labajā pusē virs acs. Ļoti bieža urinācija. Kad apsēžas tad parādās durošas sāpes vēdera lejas daļā (tās atceras jaunībā). Otrajā nakts pusē ļoti dziļi iemiga un gulēja līdz 9.00 rītā (kaut miegā juta sāpes labajā kājā). Klepus ir palicis guļus stāvoklī. Ir kļuvis mitrs un it kā nāk no krūtīm, atklepojas, nāk gļotas. Klepojot jūt nepatīkamas sajūtas sirds rajonā (neiralģijas). Mutē parādījās sausums. Parādījās neliela apetīte. Konkrēti neko negribās, bet ir saucieni uz apetīti. Aizcietējumi jau 3 dienas. Sakaitinātība nedaudz pārgāja, bet ir punktveidīgas sāpes galvā. Galva kļuva skaidrākā! Bet vēl gribās gulēt, vēl negribās celties un kaut ko darīt. Pagaidām vēl apātija un nav mundrums. Karsti augšējai ķermeņa daļai. Paldies. 

Pacientes atbilde pēc vēl vienas dienas.

Labdien!
Pēc otrās preparāta devas mamma teica ka klepus kļuva ļoti stiprs, bet uz vakaru norimās. Tagad tikai nedaudz skrāpē kaklā apguļoties. Galva kļuva skaidrāka, vairs nesāp, miegainība pārgāja. Ir palikušas vienīgi sāpes labajā ingvinalā rajona labajā pusē. Vēdera izeja normalizējusies. Parādījās apetīte, īpašas vēlmes nav. Dzer siltu. Drebulis pārgājis, kājas siltas. Smaganu iekaisums samazinājies, spēj nēsāt protēzes. Sakaitinātība ir pārgājusi, bet tomēr vēl viegli izrāda dusmas sarunā. Vēl negrib iziet ārā. Kopumā jūtās normāli.
Ar cieņu I.

Comments are closed.