Anantherium Muriaticum – Dr. Vangelis Zafeiriou

Šim preparātam raksturīga paaugstināta seksuālā tieksme, tā ir nepiesātināma kaisle, kas liek cilvēkam meklēt vairākus seksuālos kontaktus dienā. Ja šis cilvēks neatrod partneri, tad ir spiests pašapmierināties. Šie seksuālie impulsi ir tik intensīvi un patoloģiski, ka beigās sāk sagraut organismu. Liekas, ka viņš nav spējīgs kontrolēt savu seksuālo instinktu, tas liek nekontrolēti masturbēt, līdz pacients sāk zaudēt saprātu.

Piemērs no kādas ārsta V. Zafeiriou slimības vēstures (psihiatrs, homeopāts, Grieķija). „1993 g. pie manis ieradās homoseksuāls pacients ar diagnozi AIDS, kapoši sarkoma. Pēdējos gadus saņēmis ķīmijterapiju un interferonu. Viņš bieži cieta no herpes genitalis, kas tika ārstēts lokāli ar Zovirax. Pēdējos divus gadus pievienojās arī nagu sēnīte, un pēdējos 11 mēnešus viņš vēl saņēma ārstēšanu sakarā ar rektālām kondilomām.

Visvairāk mani pārsteidza pacienta ekscentriskā ierašanās. Viņš bija noskuvis gandrīz visus matus un tikai uz pakauša atstājis mazu astīti, kura bija īpaši piesprādzēta. Uz kakla bija krāsainas krelles, arī viņa runas veids bija ekscentrisks. Kad uzdevu jautājumus par psiholoģisko stāvokli, viņš atbildēja: ”Lielisks! Es studēju psiholoģiju, un mana ilggadējā vēlme nomirt drīz piepildīsies! Es ticu reinkarnācijai, un dzīvošu mūžīgi!” “Es ticu diktatūrai, nevis diskusijai ar masām. Man riebums pret masām, es gribu atriebties, esmu nepacietīgs, jūtos īpašs un esmu ar to apmierināts!”

Jūs redzat, kā dzīvē izpaužas šī preparāta patoloģija. Pie tik smagas slimības cilvēks neapzinās realitāti, jo slimība vairs neskar tikai ķermeni, bet izmaina psihi, un šeit ir skaidrs, ka patoloģijas centrs ir novirzīts.

Šiem cilvēkiem ir vēlme publikas priekšā ģērbties groteskā stilā, lai šokētu sabiedrību ar savu izskatu. Šīs zāles varētu būt derīgas dažiem homoseksuālās orientācijas cilvēkiem, kuri bieži vien izskatās kā panki.

Vēl viena šī preparāta īpatnība- vēlme atgriezties vienā un tajā pat vietā, lai realizētu savu seksuālo aktivitāti. Šis ir viens no preparātiem, kuru izmantojam pie vājprātības, kas radusies pēc seksuālām pārmērībām. Seksuālā vēlme ir tik izteikta, ka erekcijas var kļūt nepārtrauktas, pat ar priapismu.

Šim preparātam ir arī cits nosaukums: Andropogons, grieķu valodā tas nozīmē „hermafrodīts” un simbolizē biseksualitāti, būtībā atspoguļojot paaugstinātu seksuālu tieksmi.

Anantherium Muriaticum vairāk der vīriešiem, nekā sievietēm, kaut gan varam sastapt arī sievietes ar vīrišķām pazīmēm un paaugstinātu seksuālo vēlmi. Tādos gadījumos preparāts sakārtos hormonālo sistēmu un domas.

Tāda pastiprināta seksuālā vēlme ir destruktīva, un, visticamāk, ka šis ir nomākta sifilisa rezultāts. Fiziskajā patoloģijā redzam penis čūlu, līdzīgu šankram sifilisa pirmajā stadijā, limfmezglu sāpīgumu un tūsku, abscesus, un kapošu sarkomu, kuru bieži novērojam AIDS slimniekiem pēdējā slimības stadijā.

Preparātam raksturīga vēl kāda būtiska iezīme, proti, narcisms. To biežāk novēro vīriešiem ar homoseksuālu tieksmi. Viņi tērē daudz laika izpriecām un līdz ar to zaudē atbildības sajūtu, interesi pret pienākumiem. Viņiem šķiet, ka viss apkārtējais ir ļoti piezemēts attiecībā pret viņu sajūtām, viņiem šķiet, ka viņi ir inteliģentāki, jūtīgāki, spējīgāki. Viņiem ir vairāk dotību profesijā, viņi vairāk saprot seksuālajā jomā. Viņi ir ļoti apmierināti ar sevi un bieži ir līksmi un smejas. Un tā pamazām viņi zaudē saprātu.

Viņi ir ļoti greizsirdīgi. Pat ja iedomātais seksuālais objekts tikai tuvojas citam, viņiem rodas greizsirdība, jo kāds cits, nevis viņš, saņems baudu.

Tāda dzīve noved līdz jaunām problēmām veselībā. Emocionālais slānis ir izjaukts, rodas nemiers, bailes no nāves. Bailes, ka baudu var nomainīt ciešanas. Var parādīties tik izteiktas bailes no ūdens, ka viņi baidās pat norīt ūdeni, lai nenosmaktu, bet pats vārds “ūdens” var izraisīt kakla spazmu.

Šis preparāts ir cieši saistīts ar konvulsijām un spazmām, līdz ar to šo preparātu varam dot pie epilepsijas, īpaši tādiem indivīdiem, kam ir zema morāle un izteikta seksuālā tieksme. Nereta parādība ir tiki.

Ja šie pacienti kļūst par hipohondriķiem, tad citu klātbūtnē simptomi paasinās. Tāpēc šajā stadijā viņi parasti atsakās no kompānijas, zaudē pārliecību un kļūst aizdomīgi. Pieaug dusmas, viņi strīdas, un ir gatavi kauties. Tā kā viņu domas ir destruktīvas, tad pamazām tie sagrauj paši sevi. Šajā periodā viņu apziņa kļūst neskaidra, atmiņa vāja, parādās depresija ar suicidālām domām un vēlme visu laiku raudāt.

Dif.dg. ar Bufo, Platina, Lachesis, Stramonium, Thuja, Cannabis indica.

Comments are closed.