Vīrietis 74 g. 178 cm, 94 kg

Viņu atveda sieva, jo vairs nevarot izturēt viņa uzvedību.Viņa draugi ir miruši un viņam nav vairs motivācijas dzīvot.Viņam nav seksuālā vēlēšanās, pārāk ātra ejakulācija,jūtās nevajadzīgs.Diagnoze Hronisks prostatīts. PSA paaugstināts. Ar sievu slikts kontakts. 20 gadus lieto antihypertenzīvās  zāles.Karstasinīgs, svīst karstumā viegli,panika karstuma laikā, kļūst nemierīgs un baidās ka iestāsies karstums, labāk vēsumā 1.

Ir trauksme pusotru gadu, nespēks, uztraucās par kaķiem, uztraucās arī tāpēc citi mājinieki tos pacieš.Trauksmains un steidzīgs, jo liekās ka neko nepaspēj. Ēd ļoti ātri,steidzīgs,guļot liekās ka griesti nokritīs uz galvas,guļ tikai 6 stundas,trauksme par sievu,guļ uz kreisā sāna,kājām karsti,vasarā apsedzās tikai ar palagu. Šķielē no bērnības. vēlās pienu 3 un piena produktus, saldumus 1.

Gaļu negrib, ēd tikai malto gaļu. Bailes par veselību, grib lai sieva būtu blakus,bailes no augstuma 2, runīgs, bet ar mazbērniem negrib kontaktēties. Slinks, viss apkārt nekārtībā, zīmē vai kārtis spēlē. Sāp locītavas, līdz ar to laiku pa laikam lieto pretsāpju līdzekļus uz savu galvu.slikta atmiņa, nekoncentrējas.

KĀDS BŪS JŪSU NOZĪMĒJUMS? KAS IR SVARĪGĀKAIS ŠAJĀ GADĪJUMĀ?

Comments are closed.