Britu Karaliskā ģimene aktīvi atbalsta homeopātiju

Mediji regulāri ziņo, ka karaļa britu ģimene tiek ārstēta ar homeopātiju. Komentāri var būt atšķirīgi, bet visi secina, ka Vindsori atšķiras ar lielisku veselību, tas ir viņu ilgmūžības noslēpums.

Tiem, kuri zina par homeopātiju ne pēc baumām, ir skaidrs, ja ģimene no paaudzes paaudzē tiek ārstēta ar homeopātiju, nevis ķīmiskām vielām, tad arī dzīves ilgums un veselības stāvokli ģimenē būs virs vidējā. Ja paskatās uz daudzu Eiropas aristokrātisko uzvārdu, it īpaši britu, vēsturi, tam ir daudz apstiprinājumu.

Bet es vienmēr brīnījos, bet kāpēc britu kronis tik stipri mīl homeopātiju? Nevar būt, ka aiz tā nestāv personisks stāsts. Galu galā, homeopātijai ir tikai viens veids, kā izdzīvot – veiksmīgs ārsta darbs un izārstēšana, vai būtiska pacienta dzīves kvalitātes uzlabošana, un, kā tas bieži notiek ar šiem stāstiem, neviens nevarēja palīdzēt pirms tam. Tikai tādā veidā homeopātija iegūst atbalstītājus, fanus un mākslas patronus. Un izrādījās, ka stāsts ir. Un ne viens.

Tas viss sākās 19. gadsimta pirmajā pusē ar Karalieni Adelaidu, ķēniņa Viljama IV sievu.

Adelaidai bija smaga slimība, no kuras tiesu ārsti nevarēja viņu izārstēt. Viņa zināja, tajā laikā par jaunās medicīnas sistēmas panākumiem – par homeopātiju, un pēc viņas lūguma, Londonā, tika uzaicināts students un Hannemana kolēģis zināms Dr. Johanns Ernsts Stapfs. Stapfs izārstēja Karalieni Adelaidu, un homeopātija guva Karaliskās ģimenes un britu aristokrātu atbalstu, kas ilgst jau gandrīz divus gadsimtus.

Holeras uzliesmojuma laikā 1854. gadā homeopātijas slimnīcā nāves gadījumu skaits bija tikai 16,4%, salīdzinot ar 51,8% citu slimnīcu. Pārliecinoši skaitļi!

Vēlāk atsevišķi britu monarhi saņēma palīdzību no homeopātiem. Kungs Džordžs V bija dziedējis jūras slimību, no kura viņš bija nopietni cietis. Vai jūs varat iedomāties, kā ir slimot ar jūras slimību 19. gadsimtā? Viņa sieva, Karaliene Marija, vadīja ziedojumu vākšanu, lai izveidotu Londonas homeopātisko slimnīcu, kas līdz 2010. gadam bija Eiropas homeopātijas modelis. 2010. gadā, zem antihomeopatiskās kompānijas spiediena, kas tika uzsākta Apvienotajā Karalistē ar bigfarm atbalstu, slimnīca tika pārvērsta integratīvās medicīnas centru, un homeopātija tagad līdzās tajā ar cita veida alternatīvo un papildinošo medicīnu.

Kungs Džordžs VI bija homeopātijas cienītājs. Viņa stāstu bija teicis intervijā Dr Pēters Fišers, Karalienes Elizabetes personīgs ārsts, Karaliskās slimnīcas klīniskās direktors un žurnāla Homeopātija galvenais redaktors. Kā visi zina, pateicoties filmai “Karalis saka”, Džordžs VI stostījās. Viņš tika ārstēts ar homeopātiju, un viņš saņēma Ambra Grisea. Tas ir smieklīgi, ka pēc traumas ārstēšanu ar homeopātiju viņš nosauca vienu no savām sacīkšu zirgiem Hypericum.

Starp citu, tieši Džordžs VI, iedeva Londonas homeopātiskās slimnīcas karalisko titulu. Ir skaidrs, ka viņa meita, tagad Karaliene Elizabete II aizsargā iestādi un 2005. gadā piešķīra $ 35 miljonus rekonstrukcijai (skat. Par to Dana Ulmane. Homeopātisko revolūcija. Bērklijs, Kalifornija, 2007. 273 lpp.). Un tas ir saprotams, no kurienes šī sašutuma pieaugums pret homeopātiju, sākot ar 2005. gadu.

Karaliskā ģimene aktīvi atbalsta homeopātiju. Princis Čārlzs, princis Endrjū, Sāra Fergusone, Jorka hercogiene, visi viņi ir homeopātijas un dabas medicīnu aktīvie atbalstītāji un aizstāvji.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *