Atskats par XIV starptautisko homeopātijas kolēģiju Odesā, Oktobris 2017

 

2017. gada 13.-14. oktobrī Odesas homeopātu pasaulē notika svarīgs pasākums – ikgadējā svinīgā Odesas zinātniskās – homeopātiskās asociācijas sapulcēsanās, uz kuru bija uzaicināti lektori arī no citām valstīm:

  • Tiraspoļskis no Maskavas – ārsts homeopāts, ginekologs ar lielu pieredzi praktiskajā homeopātijā;
  • Kotoks no Izraēlas – medicīnas zinātņu doktors, homeopātijas medicīnas vēstures zinātnieks, pazīstamās grāmatas “Nežēlīgā imunizācija” autors;
  • Petrova no Bulgārijas – medicīnas zinātņu doktore, pediatre, homeopāte;
  • Pokatova no Latvijas – ārste homeopāte, neirologs, LU pasniedzēja, ECH izglītības apakškomitejas locekle, LĀB un LHA biedre.

Kolēģija darbs aizsākās ar A.Ivaņiva (ārsts-homeopāts, pasākuma organizators) runu  par mūsdienīgo homeopātijas pasauli. Par to, kas notiek homeopātijas pasaulē dažādās Eiropas valstīs, kādu iespaidu ir atstājis  sabiedrībā nepatiesais ziņojums par homeopātisko terapiju masu saziņu līdzekļos. 

 

Otrais ziņojums: dr. I.Tiraspoļskis balstoties uz teoriju un homeopātiskās terapijas principiem, konstatējot latentās psoras attīstību, piedāvāja terapijā izmantot izstrādāto ārstēšanas algoritmu. Miazma izpratne dod iespēju izanalizēt terapijas gaitu un atrast patiesi līdzīgu preparātu.

Šis ziņojums ievērojams ar savu zinātnisko izpēti un novērojumiem praktiskā darba laikā, balstīts uz Organona paragrāfiem, un terapijas algoritma vērtība tika apstiprināta ar reālām slimības vēsturēm no prakses.

Trešais ziņojums “Jaunumi Homeopātijas pasaulē” bija īpaši vērtīgs un šokējošs. Dr. Nonna Petrova no Bulgārijas uzrunāja kolēģija dalībniekus ar videozvana strapniecību. Medicīnas zinātņu doktore izskaidroja un dokumentāli apliecināja, cik nepatiess bijis uzbrukums homeopātijai, kurš tika radīts Austrālijā un tālāk izplatīts pa visu pasauli, un kurā netika pieaicināts neviens homeopāts.

Sīkāku informāciju par Nonnas Petrovas ziņojumu lasiet šeit: https://homeopathy.lv/2017/11/01/dr-nonnas-petrovas-zinojums-jaunumi-homeopatijas-pasaule/

 

Ceturtais ziņojums bija no Aleksandra Kotoka, medicīnas doktora, homeopātijas medicīnas vēsturnieka, 1796 mājas lapas veidotāja.

Par aizmirsto gunpowder (šaujampulvera) preparāta pielietošanu un izmēģinājumu. Šis preparāts tika izmantots ārstējot strutainus iekaisumus. Lektors izstāstīja šī preparāta vēsturi un arī pielietošanas atslēgas simptomus.

Piektais ziņojums bija no pediatres Valērijas Sļepovas, ne homeopātes, par Šusslera sāļu pielietošanu pediatra praksē.

Daktere uzskata, ka uzbrukumi homeopātijai ir pavisam nepamatoti, kaut vai tāpēc, ka tik daudz neskaidri patoloģiski stāvokļi bērniem tiek brīnišķīgi ārstēti ar Šusslera sāļiem,un tas ir reāls “glābiņš” ārstu praksēs.

Daktere pastāstija par  neiro-artrītisko konstitūciju, jo daudziem bērniem rodās pēkšņs dispepsijas sindroms.

Metaboliskais sindroms kļūst arvien jaunāks.

“Neskaidras ģēnēzes dispepsija, un nav skaidrības ko ar to darīt”, kā saka pediatri.

Enzīmu deficīts, nervu sistēmas izsīkšana. Uzvedībā pāruzbudinātība,miega traucējumi, bailes. Aerofagija,pilorospazms. Bērni sāk agri runāt, ar hiperaktivitāti un uzmanības deficītu.

Pēc pediatra vārdiem: “ šos bērnus mēģināja ārstēt “briesmīgi”!!”

Mātei jāstaigā pa speciālistiem un katrs ārsts nozīmē savu terapiju, bērns mokās no gremošanas traucējumiem un ar nopietnu obstipāciju.

Šāda sindroma ārstēšana USA maksā 17 000 dolārus, bet mēs savās praksēs izmantojasm Šusslera sāļus un brīnišķīgi tiekam galā ar patoloģiju, un izmaksas vecākiem ir ļoti minimālas.

 

Sestais ziņojums bija no ārstes homeopātes T.Pokatovas (Latvija) par autiskā spektra traucējumiem un to terapijas iespējām ar klasisko homeopātiju.

Ziņojumā tika izskatīti traucējumu klasifikācija, iemesli, agrīnās diagnostikas iespējas un terapijas iespējas ar klasiskās homeopātijas metodi. Tika iztirzāti slimības gadījumi no personīgās prakses ar pozitīvu progresu terapijas rezultātā, kurš tiek novērots jau pēc pāris nedēļam vai mēneša vairākos gadījumos.

Pirmās dienas vakarā notika sirsnīga tikšanās pie šampanieša glāzes, iepazīstoties un sveicot dr. Nataliju Baranovsku sakarā ar svaigi izdoto  grāmatu “Mazo” preparātu kaleidoskops”, kā arī izskanēja daudz pateicības dr. Aleksandram Ivaņivam, kā šīs tikšanās organizatoram. Uzkodās bija arī slavenā pildītā karpa – kā Odesā to sauc “riba fish!” Ej tu viņus saproti!?   

 

14. oktobris, otrā kolēģija diena 9.30 (sakrīt ar Latvijas laiku)

 

 

Pirmā uzstājās dr. Ļ.Rozko (USA) un stāstija savu pieredzi homeopātijas terapijā USĀ, kurā dzīvo un strādā 20 gadus.

Nākamais ziņojums bija ļoti nopietns – par homeopātiskās terapijas iepējām pie aortas aneirismas atslāņošanās kardiologa praksē. Ziņoja reanimācijas vadītājs, kardiologs, Andrejs Samofals.

Ārsts izstāstija, cik strauji attīstās akūts stāvoklis, un tomēr atrodot homeopātisko preparātu, var konstatēt, ka nostiprinās asinsavada sieniņa un arī citi audi. Patoloģijas iemesls nav zināms, tiek uzskatīts ka pie vainas ir deģeneratīvie procesi. Agrīnā diagnostika palīdz daudziem izglābt dzīvību.

Pēc kafijas pauzes medicīnas doktors Aleksandrs Kotoks atgrieza mūs 150 gadus senā pagātnē. Klusumā mēs ar lielu ieinteresētību ķērām katru vārdu par kolēģiem, kuri strādāja citā laikmetā un daudz ko citu no vēstures lappusēm. Viens no tādiem bija labi pazīstams homeopātu vidū – dr. Jars.

Šī lekcija radīja fantastisku baudu no paša lektora spējām un zināšnām.

Kā zināms bez pagātnes nav nākotnes.

Dr. Tiraspoļskis turpināja iesākto tēmu par sanogenēzi un terapijas algoritmu pie latentās psoras, ja terapija nedod gaidāmo rezultātu.

Dr.Pokatova otrās dienas ziņojumā pakavējās atmiņās par S.Hahnemann slaveno personību un viņa spēju padarīt tik daudz cilvēces labā. Kaut pietiktu ar vienu homeopātijas atklāšanu, lai kļūtu nemirstīgs. Ar viņa (S.Hahnemann) lēmumu aptiekās visas bīstamās vielas atļāva pārdot tikai pret parakstu, līdz ar to tūkstošiem dzīves bija paglābtas, jo 19. gadsimtā žurku indi katrs varēja iegādāties tirgū.

Lekcijā tika runāts par vielu un tās noslēpumu, ka vielai  ir cits pielietojums tad, kad tā ir atšķaidītā veidā, un tā ir pavisam cita pasaule, kā zemūdens pasaulē. Runājām, ka viela var radīt tik pat lielu prieku kā mīlestība, tikai jāzin šīs vielas īpašības un  jāmāk atšifrēt cilvēka īpašības, lai tās sakristu un līdzības likums parādītu savu spēku.

Pēdējā uzstāšanās “Pierādījumu medicīna un homeopātija” bija medicīnas zinātņu kandidātam S.N.Gusevam, kurā autors stāstīja par dzīvsudraba molekulu spēku un rādīja kā tās izskatās nanostruktūrā.

Mūsu tikšanās beidzās ar patīkamiem apbalvojumiem, kurus saņēma visi lektori. Kā arī daudz dažādu dāvaniņu.

No Klasiskās Homeopātijas Centra mēs sakām paldies par draudzīgo atmosfēru un brīnišķīgo kolēģija organizāciju. Pateicamies par vērtīgu, pielietojamu un profesionālu informāciju!

20.10.17. Aleksandram Ivaņivam palika 50. gadi. Klasiskās Homeopātijas Centrs un visi centra draugi sirsnīgi sveic ārstu homeopātu apaļajā jubilejā! Veselību, laimi, veiksmi darbā, patiesu mīlestību no uzticamiem draugiem!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *