Dr. Nonnas Petrovas ziņojums “Jaunumi homeopātijas pasaulē”

Ziņojums “Jaunumi Homeopātijas pasaulē” Odesas koleģijā bija īpaši vērtīgs.

Dr. Nonna Petrova no Bulgārijas uzrunāja kolēģija dalībniekus ar videozvana strapniecību. Medicīnas zinātņu doktore izskaidroja un dokumentāli apliecināja, cik nepatiess bijis uzbrukums homeopātijai, kurš tika radīts Austrālijā un tālāk izplatīts pa visu pasauli, un kurā netika pieaicināts neviens homeopāts.

2015. gadā Austrālijā tika sasaukta komisija,lai izpētītu iedzīvotāju veselības stāvokli. Šajā pētījumā tika atzīmēts, ka homeopātijas terapija ir ļoti vērtīga un plaši pielietojama iedzīvotāju vidū.

Pēc šāda ziņojuma šīs komisijas priekšsēdētājs, kurš pozitīvi atspoguļoja homeopātijas terapiju, tika atlaists no amata un tika sasasaukta jauna komisija, kurā nepiedalijās neviens homeopāts.

Visi fakti tika falsificēti, no zinātniskiem pētījumiem bija atstāti  pieci mazvērtīgi pētījumi, bet pārējie 90% pētījumuvispārnetika ņemti vērā.

Un tādā veidā sabiedrībai ziņoja, ka homeopātija nav pierādijusi savu efektivitāti nevienā no patoloģijām. Eiropā sekoja negatīva rezonanse.

Mēs un sabiedrība vēl joprojām nesaņēmām atbildi uz jautājumu, kāpēc tieši lielākie un ievērojamākie pētījumi netika ņemti vērā:

*polinozes ārstēšana              

*galvas reiboņi

*daudzās placebo grupas

*diarejas terapija  un citi.

Faktu falsifikācija šodien ir atšifrēta, protokols tika sastādīts nevis pēc pieņemtiem standartiem, bet pēc SAVIEM standartiem tāpēc, ka pēc pieņemtiem standartiem komisijai ilgi nesanāca izveidot atskaiti. 

Atskaitē arī netika parādītas labaratoriskās analīzes, kuras apliecina homeopātijas iedarbību.

Piters Brugs (sociālās!!! medicīnas profesors, kurš ir lobistu grupas“zinātnes draugi medicīnā” biedrs) izveidoja ziņojumu uz 11 lapām bez jebkādiem pierādijumiem, ka homeopātija nav efektīva. Kā arī neieteica apdrošināšanām kompānijām to apmaksāt.

Visi pārkāpumi tika piefiksēti, izpētīti un aprakstīti, un aizsūtīti ombudsmenam uz Eiroparlamentu.

Šis falsificētais dokuments Austrālijas nodokļu maksātājiem izmaksāja 800000 dolārus.

ECH komiteja reaģēja uz falsificēto ziņojumu un aktīvi turpināja papildināt pierādījumu krātuvi par homeopātijas efektivitāti – krājot zinātniskos pierādījumus un iesaistot visus aktīvos un praktizējošos ārstus sūtīt klīniskos slimības gadījumus.

Veiktās meta-analīzes par homeopātijas efektivitāti ir ļoti daudz. Bet agrāk nebija iespēja pierādīt homeopātijas darbību, jo nemācējām atšķirt atškaidījumos aktīvo vielu, bet tagad tāda iespēja ir parādījusies. Pieradīts, ka izejvielas substance saglabājas un kļūst iedarbīgāka potencēšanas procesā, ja ir jūtība pret vielu.

Molekulārā bioloģijā pieaug zināšanas par enzīmiem receptoros un signāla transdukcijas darbību. Visi pierādījumi ir veikti molekulārā un šūnu līmeņos.

Professors Henry (Strazburga) veica izmeklējumus in vivo. Viņš izmantoja histamīnu – materiālajā devā tas ir provokātors, bet homeopātiskajā devā tas reducē iekaisumu.

Arsenicum album materiālā devā dod intoksikāciju, bet izmēģinot to uz sēklām 4x-5x atšķaidījumos dod spēcīgu ģenētisku modulāciju.

Jau šodien mēs varam pateikt, ka ar placebo koncepciju posms ir noslēgts. Homeopātija ārstē arī toksiskus stāvokļus.

Wassehhoven Mishel efektīvi strādā Eiropā un mēģina noskaidrot, ko satur homeopātiskais preparāts analizējot:

*kā “uzvedās” atšķaidījums

*kā “uzvedās” ūdens

*kā mainās elektriskais lauks

Drīz tiks publicēti daudzi zinātniskie darbi ar pierādijumiem kā darbojas homeopātija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *