Antidoti homeopātijā

 

ANTIDOTI   HOMEOPĀTIJĀ

 

Tās nav tikai ķīmiskas vielas, bet arī psihiski emocionālas  ārējās ietekmes. Ārstēšana ar homeopātiju nesagādā lielas grūtības pacientiem, izņemot dažus momentus kuri saistīti ar gribas spēku.

Lietojot homeopātiju ir daži obligāti noteikumi, kurus var izpildīt katrs cilvēks. Ir jāatsakās no dažām vielām, kuras bloķē  homeopātijas iedarbību, galvenokārt tā ir kafija.

Kafija ir augs kuram ir sava ietekme uz cilvēka organismu, kuru mēs izjūtam praktiski uzreiz: sirdsklauves, bezmiegu, trauksmi, cits to visu kopā. Daži pateiks ka viņi to nejūt, bet kafijai ir arī citi vājāki ietekmes simptomi. Tātad kafiju ir jāizslēdz ārstējoties ar homeopātiju, kā noteiktu antidotu, kurš pārsedz homeopātijas preparāta darbību.

Ir arī citi ietekmējošie faktori, īpaši tiem kuri ir alerģiski cilvēki, un tie kuri reaģē uz kādiem produktiem. Piemēram, ja trekns ēdiens izsauc sliktu dūšu, tas ir pilnībā jāatsakās. Ja neizlēgt visu, kas negatīvi ietekmē un noslogo organismu, tas traucēs ārstēšanas procesam.

Dažas māmiņas grib redzēt savus bērnus “īpaši” veselus, bet līdz ar to negrib sadzirdēt ka izārstēšana nav iespējama , ja bērnam blakus ir kaķis uz kuru viņam ir alerģija. Alerģiskam cilvēkam terapijas laikā  pēc iespējas labāk nesastapties ar alergēniem.

Tā ir ne tikai terapijas antidotēšana, bet arī  nepārtraukta imūnās sistēmas spriedze.

Tieši tapāt kā cilvēki kuri ir atkarīgi no alkohola nedrīkst lietot alkoholu terapijas laikā, kā arī nepieciešams sevi sagatavot terapijai: jau iepriekš divus mēnešus nelietot alkoholu. Tas ir pats par sevi saprotams, kāda var būt ārstēšana ja lieto alkoholu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *