Mentālā veselība

“Mentālā veselība un tās ārstēšana ar homeopātiju” ir viena no svarīgākām tēmām praktiskā homeopātijā. Ja runāt tikai par mentālo veselību, tad šajā jēdzienā ietilpst dažādi mentālās veselības traucējumi, un daudzi cilvēki nezin ka tādus traucējumus var ārstēt ar homeopātijas terapiju: depresija, bailes, trauksmes,panikas lēkmes, obsesīvie traucējumi, autiskā spektra traucējumi, aizkavēta mentālā attīstība un pāragri attīstīti bērni,agresija,pārlieka jūtība un emociju izsīkums un tt.

Mentālās slimības ir īpašas ar to ka traucē ne tikai pašam slimniekam, bet arī apkārtējiem, kuri ir iesaistīti šīs patoloģijās “apturēšanā”. Ja fiziskās kaites vairāk ietekmē pašu slimnieku, tad saslimstot dvēseliski cieš arī slimnieka radi, draugi, apkārt dzīvojošie un arī tie kuri iet vienkārši garām.
Agresīvie cilvēki netiek galā ar savām dusmām un var uzbrukt jebkurā brīdī,
pārlieku nedrošie nespēj nolikt eksāmenus un piedalīties sabiedriskā dzīvē,
atkarīgie no alkohola, narkotikām un spēlēm padara šausmīgu tuvinieku dzīvi,
naidīgie un neiecietīgie parāda savu varu, nespējot veidot dialogu,
radot nesapratni un ciešanas apkārtējiem.
Bērni kuri attīstās pārāk lēni un ir pārlieku ietiepīgi un apgrūtina vecāku dzīvi, kura tiek paralizēta ar bērna histērijām un nesaprašanu. Agresīvie bērni rada briesmas savā klasē, tur spriedzē visu skolu un bērnu vecākus. Bailes kuras neļauj bērnam izgulēties, un notur apziņu šausmās, jebkurā brīdī var izpausties un pārvērsties par dziļāku patoloģiju. Bezmiegs ir slimīgs stāvoklis, kurš praktiski neļauj normāli dzīvot un strādāt, mācīties un priecāties. Nelaimes, kurās cilvēks nokļūst un paliek aci pret aci ar tām noved pie depresijas un bezpalīdzības.
Tāpēc svarīgi zināt, ka daudzus cilvēkus var atbrīvot no ciešanām, kuras devējam par dvēseliskām, un ja ieskatāmies dziļāk varam pievienot populāro vārdu- psihosomatiskām, ar homeopātijas terapiju.

Homeopātijas terapija ir tik pat dzīva, dinamiska un smalka kā cilvēka šūnas, un tāpēc tā vislabāk spēj novērst šķēršļus cilvēka ķermenī lai atbrīvot un atjaunot enerģijas plūsmu pareizā virzienā.
Šodien ir labi zināms, ka ar mazām devām var izārstēt gan ādas slimības gan dziļas dvēseliskas slimības, kuras saucam par mentālām.
Ārsti homeopāti neatlaidīgi mācās visu dzīvi, bet daudz progresīvāk ir satikties professionālos semināros, pārņemot pieredzi no skolotājiem, kuru nav tik tik daudz starp mums homeopātiem.
Novēlu veiksmi katram, kurš patiesi strādā ar homeopātiju un nenodod tās likumus. Ievērojot homepātijas likumus dodam lielākās iespējas un laimi mūsu slimniekiem, un tas ir tiešais ārsta pienākums.
Līdz tikšanās reizei LU klasiskās homeopātijas seminārā ar vērtīgām un patiesām zināšanām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *