Īsie homeopātijas ārstēšanas gadījumi – Dr. Pokatova

Dr. Tatjana Pokatova

 

PĒKŠŅA KRUPOZA ELPOŠANA 1.3 GADU VECAM BĒRNAM

Vecāki tika galā paši.

Jaunā ģimene pirmajā vakarā ierorodoties uz atpūtu Tenerīfē pastaigājās gar okeānu kopā ar saviem mazgadīgiem bērniem. Naktī ap 4.00 jaunākais bērns sāka pēkšņi smagi elpot, bērna māte bija labi pazīstama ar homeopātijas principiem, bet ja tev jāpieņem lēmums par sava bērna glābšanu, tad bailes iet pa priekšu. Māte zināja no mūsu lekcijām kā rīkoties šādā situācijā un iedeva dēlam 2 graudus Aconitum 200C vienu reizi. Pēc 5 minūtēm bērna elpošana atjaunojās un vecāki varēja nomierināties, nemeklējot papildus palīdzību svešā valstī un netērējot laiku bērna glābšanai. Bērna tēvs, kurš pats ļoti veiksmīgi ar homeopātiju ārstēja savas dusmu lēkmes, īsti neticēja šādai terapijai, kaut vēl mazāk uzticējās smagiem medikamentiem. Bija ļoti iespaidojies no ātrās homeopātijas iedarbības tik acīmredzami bīstamā situācijā, par ko izstāstīja pēc četrām nedēļām personīgi atnākot uz pieņemšanu un izsakot atzinību homeopātijai.

 

GREMOŠANAS SISTĒMAS DEFICĪTS 7 g. VECAM BĒRNAM

-gadīgs puisēns nespēja uzņemt mierīgi barību, jo piecu gadu garumā viņu pavadīja patstāvīgasliktas dūšas sajūta. Viņam ir attiecīgi pazemināts svars un augums. Šo stāvokli paavada regulāra šķidra vēdera izeja, kura nedaudz uzlabojās jo no raciona tika izslēgti daudz produkti: piens un visi piena produkti, gluten saturošie produkti. Bērnam arī bija daudz bailes, nepārliecinātība, ieraušanās sevī. Visi izmeklējumi, kuri tika veikti vairākas reizies, kā arī konsultācijas pie slavenākiem pasasules gastroenterologiem nedeva atbildi – kāda ir diagnoze un kā var palīdzēt zēnam izvairīties no šīs sliktās dūšas. Ar mātes vārdiem “bērns pirmo reizi pilnībā izvairījās no sliktās dūšas un kļuva daudz drošāks un pārliecinātāks pēc homeopātiskā preparāta Colchicum 200C- vienas devas

Jau vairākus mēnešus bērnam nav slikta dūša un bailes ir izgaisušas. Pieņēmās svarā 2 kg, ļoti vēlas ēst, bet  vēl ir jāietur diēta. Paliek šķidra vēdera izeja, ja bērns sāk lietot piena produktus. Ģimenes anamnēzē vairākās paaudzēs ir Žilbēra sindroms no tēva puses, tāpēc uzskatu ka bērnam ir vēl jāturpina ārstēties līdz latentā psora atkāpsies. Ārstēšana turpināsies, bet šajā gadījumā skaidri var saskatīt vienas homeopātiskas devas iedarbību pēc ilggadējām mocībām. Preparātu izvēlejos, jo bērns pasvītroja pats tā atslēgas simptomu “es neciešu zivju smaku un smaku, kas nāk no virtuves, kad tiek gatavots ēdiens.”

 

VALODAS RAUSTĪŠANĀS UN BIEŽI ATKĀRTOJOŠAIS KLEPUS 2018

 

3 g.v. meiteni māte atveda ar sūdzībām: bieži saaukstējas, rausta valodu. Kaujās ar vecāko brāli un bieži apmelo viņu, nekautrējas no tā. Nepatīk mazgāties, īpaši galvu nepiekrīt mazgāt, daudz bailes: no suņiem, no špricēm, no salūtiem, skaļām skaņām. Naktī svīst pakausis un kakls. Naktī vienmēr atsedzās. Ģimenē nav kautrīga. Kaprīza. Tieva, aktīva, uz jautājumiem neatbild. Daudz dzer aukstu. Prasa saldumus (4). Slikti ēd. Nācās differencēt starp Stramonium, Silica, Tuberculinum, Phosphorus. Tieši Tuberculinum atrisināja visas sūdzības, kuras bija saistītas ar biežo saaukstēšanos. Bet māte pēc dažiem mēnešiem atnāca ar meiteni sakarā ar to, ka bērnam izteikti pasliktinājās valodas raustīšana, manā kabinetā meitene iesēdās tālākā dīvāna stūrī un pavisam atteicās komunicēt, acīs neskatījās. Māte arī piebilda, ka ir parādījusies enurēze. Pēdējā laikā asiņoja deguns 2-3 reizes. Joprojām baidās no skaļām skaņām, pēkšņiem trokšņiem. Naktī nāk pie vecākiem. Mēnesi atpakaļ skrienot nokrita pa trepēm. Ģimenē arī starp vecākiem ir nesaprašanās, strīdi notiek ļoti skaļi bērnu klātbūtnē. No ārpuses izskatās, ka bērns ir noslēgts, bet īstenībā, viņas straujajās kustībās ir redzamas bailes. Nozīmējums: Opium 200C viena deva tik ātri uzlaboja bērna valodu un izmainīja psihi, ka pat māte, kura vēl joprojām šaubijās par homeopātijas spēku, bija pārsteigta un priecīgi stāstiīja ka meitenei valoda kļuva raita pēc trīs dienām. Meitene sāka loģiski domāt un izteikties, spēja atšķirt krāsas, kuras iepriekš neuztvēra. Audzinātāja atzīmēja ka meitene pirmo reizi atstāstīja pasaku, mazāk komandē bērnus grupā. Pirmo vakaru pēc preparāta meitenei raustījās kājas gultā un viņa bieži skrēja urinēt, sacēlās T37.4, vienu reizi asiņoja deguns. Pēc mēneša bija jau ļoti droša manā kabinetā un jautāja, kur ir konfektes.

 

 

BAILES, NOSLĒGTĪBA, GREMOŠANAS TRAUCĒJUMI AR ATOPISKO DERMATĪTU “IZĒSTI” NAGI BĒRNAM

 

Meitene 8.g.v.  palielas komplekcijas ar skaistu biezu matu cepuri, galva svīst, baidās no visa: bērniem, dzīvniekiem, pieaugušiem, protestē mazgājot galvu, var iekost mātei, var būt rupja ar vecākiem. Sūdzās par sāpēm vēderā un vēdera pūšanos pēc ēšanas, īpašī pēc ķiploka. Viņai ir daudz sausi izsitumi ķermeņa locītavās, laiku pa laikam ir nieze miegā, var sakasīt līdz asinīm. Roku nagi “izēsti” līdz caurumiem. Mazākā vecumā nokrita, varēja raudāt un kliegt ilgi, un pēc brīža iekrīt sinkope (atslēdzas). Māte ir stingra, meitene ietiepīga, noslēgta. Ēd tikai to as garšo- saldumi un miltu ēdieni, un pavisam necieš zivi un olu dzeltenumu un pienu. No dārzeņiem ēd tikai sālītus gurķus. Laiku pa laikam sūdzās par galvas sāpēm. Skopa. Gudra, iemācās visu ātri, labākā klasē. Grūti atvadās no tēva pirms skolas. Pie bērniem neiet iepazīties. Sabiedrībā slēpjas aiz mātes. Parasti izrāda ka neko negrib darīt, palīdzēt, slinka. Vispār ir paklausīga un izpildīga, ja ir piekodināts skolā ka ir jāpacieš, tad arī cietīs visu dienu, nelūgs iziet uz WC. Ļoti iespaidojas no visa. Ja saslimst, ir nepacietīga un čīkstīga. Nosliece uz aizcietējumiem. Objektīvi: bālta āda, klusa, mierīga. Grūti karstumā.

Nozīmējums: Antimonium Crudum 200C-1x. Pēc mēneša: meitene bija atvērtāka pieņemšanā un aktīvāka, roku nagi praktiski visi atjaunojās, tikai lielo pirktu nagi vēl bija sausāki un drūpoši kaktiņos. Pārgāja galvas sāpes. Sākusi ēst arī svaigos gurķus. Latentās psoras ārstēšana ir jāturpina, bet šī epizode viņas slimības vēsturē bija ļoti iespaidīga. Homeopātijas preparāts skāra meitenes dzīvības spēku, kurš arī visā ķermenī ieviesa kārtību.

 

VĒDERA SĀPES 5 MĒNEŠUS VECAM ZĪDAINIM

 

Ar mātes vārdiem “Ar katru dienu liekas dēliņš palicis stīvāks! Raud līdz histērijai gandrīz katru reizi, kad neguļ! Visu laiku tikai pa rokām dzīvojas, pa dienu jau kā divas dienas slikti guļ! Rokās aijājot viņš pēkšņi sāk raudāt, histēriski, rokas pa gaisu, galvu atmet un ilziecas uz mugurpusi, kājas izstiepj! Ļoti grūti viņu nomierināt- tupjos uz leju un augšu, šūpinu sānis, dziedu, aijāju, bet tik raud. Dažreiz beidz raudāt, kad uzlieku savu plaukstu viņam uz sejiņas (viena vaidziņa un pierītes) un šušinu! Bet pēc tam vēl kādu laiku viņš ņurd un nevar nomierināties!

 Ļoti ļoti saspringts viņš palicis! Pat atrodoties guļus, vēderiņš palpējot stīvs! Kakas krāsa dzeltena, bez specifiskas smakas. Tiesa gan viņš kakā mazāk, un purkšķina!

Nozīmējums: Viena deva Dioscorea 200C atbrīvoja vecākus un bērnu no šīm ciešanām. Bez homeopātijas katrs vakars un nakts bija liels pārbaudījums visai jaunajai ģimenei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *