Izcilākie cilvēki par homeopātiju

Mahatma Gandijs, Indijas Neatkarības kustības vadītājs un ideologs

“Homeopātija izārstē daudz lielāku gadījumu skaitu nekā jebkura cita metode. Homeopātija ir jauna un uzlabota pacientu ārstēšanas metode, ekonomiska un nevardarbīga.”

 

 

 

Pols Makartnijs, dziedātājs, komponists

“Es nevaru iedomāties dzīvi bez homeopātijas. Patiesībā es bez homeopātiskām zālēm nekur neizbraucu un tās lietoju diezgan bieži.”

 

 

 

Tīna Tērnere, dziedātāja

“Dzīve pilnībā nogurdināja manu ķermeni, izmaiņas uzturā un homeopātija mani izglāba. Paldies manam ārstam homeopātam par veselības atgriešanu…”

 

 

 

 

 

Marks Tvens, rakstnieks

“Homeopātijas parādīšanās lika vecās skolas ārstiem nodrebēt un uzzināt kaut ko par medicīniskās darbības racionālo pamatu. Mums vajadzētu būt pateicīgiem, ka homeopātija pārdzīvoja visus alopātijas mēģinājumus to iznīcināt.”

 

 

 

 

Maikls Laitmans, kabalistiskais zinātnieks

“Līdzīgu ārstēt ar līdzīgu ir līdzsvara princips, vissvarīgākais dabas princips. Tāpēc homeopātija ir īpaša. Hanemans veica lielāko atklājumu, ka tikai līdzība ar dabu ārstē.”

 

 

 

 

 

 

Viljams Oslers, izcils Kanādas ārsts un zinātnieks,

“Mūsdienu medicīnas tēvs”

“Mūsu brāļi homeopāti nemaz nav aizmiguši, gluži pretēji, viņi ir nomodā un apzinās – vismaz lielākā daļa no viņiem – par zinātniskās pieejas nozīmi slimību izpētē.”

 

 

 

Šēra, dziedātāja un aktrise

1987. gadā Šēra pārcieta smagu vīrusa infekciju, kas izpaudās kā pneimonija un hronisks nogurums. “Es mēģināju lietot parastās zāles, taču tās vienkārši nedarbojās… Izmisumā devos pie ārsta homeopāta… četru mēnešu laikā viņš atgrieza mani normālā dzīvē.”

 

 

Jehudi Menuhins, amerikāņu vijolnieks un diriģents

“Homeopātija ir viena no nedaudzajām pieejām, kurai nav negatīvu aspektu – tikai priekšrocības. Homeopātija ir drošākā un uzticamākā ārstēšanas metode, kas vairāk nekā 100 gadus ir izturējusi oficiālās medicīnas uzbrukumus.”

 

 

 

 

 

Sindija Krauforde, modele

“Es lietoju homeopātiju gremošanas traucējumu, jūras slimības, bezmiega un siena drudža gadījumā. Homeopātija ir droša un dabiska alternatīva tradicionālajai ārstēšanai bez blakusparādībām un zāļu mijiedarbības.”

 

 

 

Rodžers Dalrijs, leģendārās rokgrupas The Who vokālists

“Kad manam dēlam bija 9 mēneši, viņš pastāvīgi vemja, viņš neturēja ēdienu un strauji zaudēja svaru. Viņu rūpīgi pārbaudīja slimnīcā un pēc tam vienkārši atgriezās man. Mēs ar sievu bijām izmisumā, mūsu bērns varēja vienkārši nomirt… pēc divu nedēļu homeopātiskās ārstēšanas viņš atkal sāka pieņemties svarā un turēt ēdienu.”

 

 

 

 

Džons D. Rokfellers, amerikāņu uzņēmējs, pirmais dolāru miljardieris vēsturē

Džons Rokfellers nodzīvoja 98 gadus, un ceļojumos viņš bieži ņēma savu ārstu homeopātu. Viņš teica, ka homeopātija ir “progresīvs un izšķirošs solis medicīnā”.

 

 

 

 

 

Fjodors Mihailovičs Dostojevskis, krievu rakstnieks

“Iespējams, ka homeopātiskās devas ir visspēcīgākās.”

 

 

 

 

Vladimirs Dals, krievu ārsts, rakstnieks un zinātnieks

“… Es atkal ķēros pie prakses, lai pārbaudītu homeopātiskos līdzekļus slimību ārstēšanai. Tagad es vēl vairāk pozitīvi pārliecinājos, ka šīs devas darbojas ātri, spēcīgi un dziļi.”

 

 

 

Dizijs Gilespe, amerikāņu džeza trompetists, dziedātājs un komponists

“Savā dzīvē es izdarīju divus lieliskus atklājumus: pirmais ir bebop, otrais ir homeopātija.”

 

 

 

 

 

 

Viljams Džeimss, amerikāņu ārsts, psihologs, filozofs

“Homeopātisko ārstu lielā pieredze un viņu pacienti liecina par labu homeopātisko zāļu un mazu devu efektivitāti.”

 

 

 

 

 

Lindsija Vāgnere, amerikāņu aktrise

“Ja es nebūtu kļuvusi par aktrisi, es būtu bijusi ārste homeopāte.”

 

 

 

 

 

 

M. I. Glinka, komponists

Konfesijas laikā pastāstījis priesterim par nožēlojamo veselības stāvokli, viņš saņēma padomu konsultēties ar ārstu homeopātu. “Es to uztvēru kā ņirgāšanos, tajā laikā es nevarēju iedomāties, ka mazi graudi, kas satur vielu atomus, varētu darboties pēc daudzām manis dzertām zālēm.” Bet pēc ārstēšanas uzsākšanas ar homeopātiskiem līdzekļiem es biju ļoti pārsteigts par to efektivitāti, un pēc tam M. I. Glinku regulāri ārstēja homeopāti.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *