Izraksti no pacientu vēstulēm

Komentārs:dg.Gripa 6.2.15. Labdien dakter! Vakar neatkārtoju Bryonija 200, jo temp. Nebija, kā arī neklaepoju vairs, degauns netraucēja. Naktī gulēju labi,nemurgoju,pat nepamodos, pat deguns pilnībā atbrīvojās. No rīta pamodos bez saaukstēšanās pazīmēm, tikai nedaudz punķi ja raud? Temperatūta tā arī vairs nesacēlās, dzer pati ( diezgan bieži pa pus glāzei pat vienā reizē)nedaudz kaprīza un bez apetītes. Dakter man liekās mēs veseļojamies. Paldies Jums liels, tik ātri mēs mēs nekad nevarējām uzvarēt klepu.Ceru iesim dārziņa un nesaslimsim!!! Ja kas es rakstīšu Jums.Tikai nezinu kad enurēze beigsies, pamperi pilni( bet nečurā klepojot vairs)Kad jānāk uz vizīti, ja enurēze turpināsies? Ar cieņu, O.


Komentārs: dg.Miega traucējumi bērnam baiļu ietekmē. Uzvedības traucējumi. 29.1.15. Labdien dr.Tatjana! Arsēnijs nākamā dienā pēc vizītes pie Jums un preprāta lietošanas nākamā dienā sāka gulēt mierīgi, bez pamošanās naktīs un bez kliegšanas. Ar cieņu K.


21.1.15. From: Ag Sent: Wednesday, January 21, 2015 11:54 PM To: Tatjana Subject: Re: Kr   Labvakar! Rakstu Jums vēlreiz par Kr! Bija mums bronhiālās astmas lēkme nozīmējāt- iedevām sambucus200! Lēkme pārgāja,mazinājās jau pēc pāris stundām! Klepus pēc lēkmes šobrīd nav vispār, bet parasti kādu nedēļu ir kārtīgs atklepojošs, liekas, ka viss tīrās, bet pēc sambucus neklepo vispār!  Astmas lēkme kupēta! Pirmās divas naktis pēc sambucus sūdzējās par sāpēm ausīs! Naktī piecēlās sēdud un sāka raudāt Dakter vai šobrīd gaidīt, Gribēju informēt par veselibas izmaiņām pēc sambucus200 vienas devas. Ar cieņu Ag


Komentārs:dg.Gripa So 20.1.15. Ok, vērosim!Šovakar viņa visu laiku lēkā,ēd labi un ir aktīva. Pārstegta protams kā tomēr iedarbojās homeopātija…. Rīt atrakstīšu.Labu nakti!


Komentārs: dg. Labās kājas apakšstilba trofiskā čūla. Hroniska artroze. 74g.sievietei.  9.12.14. Labdien!Mammai kāja praktiski sadzijusi- nesāp staigājot un arī naktī nē;nedēļu pērn pasāpēja pēc izmēģinājuma pastaigas pa kāpnēm, bet pēc pāris trenniņa dienām celi iestaigāja. KĀ JŪS TO DARIET?APĒDA TIKAI VIENU GRAUDIŅU!!! Arī visas locītavas ir kustīgākas, neka bija.No sūdzībam palicis tikai bezmiegs.Gribu viņu aizvest pie Jums, bet viņa pagaidām arā vēl neiet, jo ir slidens.Vai varēsiet aptaujāt viņu pa telefonu? Man arī ir uzlabojumi, bet mazāk kā gribētos.Vai jau var pierakstīties?( biju 22.10.14;mamma 29.10.14).Dēlam vakar palika 21gads,mācās Londonā(KingstonUniversity,Creative Music Technologies),piestrādā.Vesels.Liels Jums paldies par viņu!!! I.


Komentārs: dg.Hroniskas ginekoloģiskas sūdzības 11.1.15. Labvakar Tatjana! Gribēju izteikt Jums komplimentu- Jūs izrakstijāt man Sepia 200pēc mūsu tikšanās , es no ziņkārības ieskatijos šī preparāta raksturojumosinternetā- tas viss tā sakrita, es biju pārsteigta!Ļoti daudz kas par ko mēs nerunājām( kaut daudz kas nav nemaz tik patīkams) Es tā saprotu , ka tam ir jābūt apstiprinājumam par pareizi  izvēlēto preparātu. Jau otro reizi man sākās mēnešreizes pavisam bez nepatīkāmām sajūtām,nav nekādu sāpju vēderā, nekas nekur nevelk,pat neparasti, un emocionālais fons daudz mierīgāgs.Un vēl pēc pieņemšanas noregulējās apetīte,samazinajās,un negribās tik daudz saldu kā parasti.Pareizi pēc tam pienāca svētku nedēļas un protams , bilde sabojājās:-) Bet izdalijumi par kuriem sūdzējās vēl ir palikuši Paldies, O.


 Komentārs:Dg.Pneimonija.Hroniskā diagnoze: trombocitemia. 20.7.12. Labvakar! Vakar saņēmu China 200pēc Jūsu nozīmējuma.šodien man ir daudz labāk, nav tik liels nespēks, bija tikai periodiski,bet ne tik briesmīgi kā bija vakar.Galva arī sāpēja pavisam nedaudz pakauša rajonā neliels spiediens, bet ciešami- vairāk jutu no rīta, uz vakara pusi galva pārstāja sāpēt.Arī nav spiediena sajūtas sirdī; jau pusdienlaikā, pēc pastaigas ārā vēl bija, pēc tam pārgāja.Dienā gribēju pagulēt, bet bija daudz darba neapgūlos, un vakara sliktāk nepalika.Pat klepus no rīta nebija tik stiprs, kā pēdējās dienās.Elpot ir vieglāk, kaut centos neiet ārā lai natrasties karstumā.Kopējā sajūta daudz labāka.Liels paldies par Jūsu palīdzību!Pēc vakrdienas briesmīgās sajūtas , šodien esmu dzīvs cilvēks.Šodien saprotu ka nekas nav jālieto? Ar cieņu, O.

Comments are closed.