Kā notiek homeopātiska ārstēšana

 

Kā notiek ārstēšana ar homeopātiju?

Ārstēšana ar homeopātiju ir patīkams process, tas ir pacientam gandrīz nemanāms, ja salīdzinām ar citiem terapijas veidiem. Pārsteidzoši ir tas, ka jo smalkāka iejaukšanās, jo tā dziļāk ietekmē cilvēka organismu.

To mēs varam saskatīt jebkurā dzīves sfērā: jo klusāk mēs runājam, jo vairāk mūsos ieklausās, jo vairāk iedziļināmies savā darbībā, jo lielāku interesi izraisām apkārtējos.

Homeopātijas ietekme ir smalka, bet spēcīga. Lai gan pati ārstēšana ir tikai saldu graudiņu (vai pilienu) lietošana, bieži vien pat tikai vienreizējas devas nozīmējums izmaina patoloģiju! Cik neskaitāmas reizes tas ir redzēts!

Protams, ārsti, kuri izmanto citas metodes – ķirurģiju, nopietnas ķīmiskas zāles, smiesies, jo pat pielietojot savas metodes spēku, nav iespējams sasniegt vēlamo rezultātu, kā to var panākt ar tik patīkamu terapiju. Viss ir ļoti vienkārši. Tā ir daba, kurā ir jāieklausās.

Ārstēšana ar homeopātiju dot ļoti spēcīgu ietekmi, tikai jāzina spēka pielikšanas punkts. Homeopāta darbs nav vienkāršs, ārsti homeopāti šo mākslu apgūst gadiem. Ārsts homeopāts katrā individuālajā gadījumā pieņem lēmumu, kā rīkoties, un no šī lēmuma ir atkarīga organisma reakcija un iespēja izveseļoties! Katrs, kurš ir izjutis homeopātijas darbību, saprot tās spēku! Atkārtošu- līdzīgs tiek ārstēts ar līdzīgu!

Jau “Terapijas mākslas Organona“ (homeopāta konstitūcija) pirmajā paragrāfā varam izlasīt S.Hānemaņa teikto: “Augstākā un vienīgā ārsta nozīme ir atjaunot cilvēka veselību, vai ārstēt, kā to parasti sauc…” Jūs redzat, cik liela atbildības sajūta piemita homeopātijas pamatlicējam, un viņa aicinājums visiem ārstiem ir sekot viņa piemēram!

Comments are closed.