Diagnoze homeopātijā

 

Kas ir diagnoze? Tā ir svarīga informācija par slimības procesu organismā. Tomēr homeopātam šī informācija ir nepietiekama, jo vienkārši diagnoze, piemēram, migrēna, var būt pieciem cilvēkiem, taču dzīvē katram tā izpaudīsies savādāk. Vienam ir labāk tumsā, citam labāk pie kustībām, trešais labāk jūtas pēc vemšanas, ceturtais nepanes skaņas, piektais zaudē samaņu. Redzam, ka bez sausās medicīniskās diagnozes ir vēl daudz dažādu nianšu, kuras homeopātam ir pašas būtiskākās un noteicošās, lai izvēlētos homeopātiskās zāles. Diagnoze ir tikai daļa no informācijas, kura vispār nesatur informāciju par pašu cilvēku. Diagnoze apzīmē to, kāds patoloģisks process notiek organismā, par tā lokalizāciju (kādas sistēmas ir iekļautas), bet tas nekādā veidā neatklāj cilvēka būtību un izpratni, kā šis process ir sācies, kas par iemeslu šai slimībai.

Visgrūtākais un arī interesantākais homeopāta darbā ir saprast cilvēka emocijas, domas. Informācijā, ko sniedz pacients, ir jaušamas ciešanas, pārdzīvotais, kas palicis dziļi cilvēkā. Atmiņa glabā visu, emocionālās sāpes ir īpaši dziļas. Tās traucē domāt, izrādīt savas emocijas, traucē ķermenim pareizi funkcionēt.

Homeopāts, iedziļinoties slimības gadījumā, izvērtē iedzimtību, šodienas organisma stāvokli un ārējo vidi, kas ietekmē slimnieku.

Kurš no ārstiem šodien pilnvērtīgi izmanto profesijas iespēju uzklausīt cilvēku, ievākt informāciju, lai izmantotu to individuālam nozīmējumam? Jūs nenosauksiet nevienu citu specialitāti, kurā tik skrupulozi tiek izvērtētas cilvēka sūdzības, lai atrastu slimības iemeslu un nozīmētu ārstēšanu.

Slimības gadījums, kurš nāk atmiņā pirmais, jo nesen tika izskatīts. Dramatiska situācija, 46-gadīgs vīrietis ir gandrīz pilnībā zaudējis redzi (redz nedaudz tikai tumšajā laikā). Viņa vecāki ir brālēns un māsīca, pēc ārsta okulista secinājumiem, process ir deģeneratīvs (neatgriezenisks) ģenētikas dēļ, un terapijā nozīmēts vitamīns A. Kā saprotiet tas nevar palīdzēt pacientam, tikai atbalstīs farmakoloģisko kompāniju, jo bezjēdzīgi nozīmējumi arī maksā naudu.

Ģenētiskie traucējumi ir svarīgs faktors, bet izvērtējot slimības gadījumu dziļāk, kļuva skaidrs, ka ir kāds iemesls, kāpēc šis process aktivizējās. Vīrietis ir seksuāli pārāk aktīvs un ….sakari noveda līdz atkārtotām venēriskajām slimībām. Šajā gadījumā tā bija gonoreja, kurai, kā zināms, ir liela ietekme uz acīm un locītavām, īpaši, ja ir iedzimta jūtība uz gonokoku.

Tikai tad, kad cilvēks spēja pilnībā atvērties, tad arī tapa skaidrs, kāda individuālā terapija viņam ir nepieciešama. Šī slimība ir graujoša, bet ja cilvēks ievēros visus noteikumus, tad viņam ir iespēja apstādināt šo procesu ar homeopātijas palīdzību, un uzlabot savu veselību.

Vai vajadzīga diagnoze ārstam homeopātam? Protams, ka jā. Bet ir jāsaprot tās rašanās cēloņi, lai pareizi uzsāktu ārstēšanu.

Comments are closed.